PCM01-Nxjerrja e kafesë me bateri

Specifikimi Teknik & Parametrat

Marka: CERA+
Modeli: PCM01
Ngjyra: E zezë / e bardhë
Size: 2.72*2.72*7.99 inch(69*69*203mm)
NW: 17.64 oz (500 g)
Kapaciteti i ujit: 4.06 ml oz (120 ml)
Tensioni i karikimit: 5V
Power: 6W
Presioni i pompës: 15 Bar
Me bateri |: 1800 mAh (i rikarikueshëm)
Koha e tarifimit: orët 1.5
Koha e nxjerrjes: 30 sekonda
Temperatura e derdhjes së ekspresit: përafërsisht 176℉/80℃ (kërkohet ujë i zier)
Funksioni i ngrohjes: JO
Certifikimi: Klasa e ushqimit
Pajtueshmëria me kapsulat NS* dhe kafe të bluar

Pse të zgjidhni na?

1. Makina ekspres kompakte është e lehtë për t’u ruajtur në hapësirë ​​të vogël. 2. Funksionimi me një buton kontrollohet lehtësisht në çdo kohë.
3.Ngrohës dhe pompë të fuqishme qeramike ju ndihmojnë të bëni ekspres me efikasitet.
4. E përputhshme me kapsulat NS* dhe kafe të bluar.
5. Rimbushja me bateri (1800 mAh)
6. Bërja e kremës së pasur dhe të trashë të ekspresit kur jeni në lëvizje.

Si të përdorni?

1. Vendosni kapsulën NS*/kafenë e bluar në dhomë. (Ju lutemi përdorni një lugë si tamper për të ushtruar presion ndaj pluhurit të kafesë)
2. Derdhni ujë të zier në rezervuarin e ujit. (ujë më i nxehtë, ekstrakt më mirë)
3. Shtypni shpejt butonin dy herë për të filluar nxjerrjen.
4. Shijoni kafen tuaj aromatike italiane.

PCM01-Nxjerrja e kafesë me bateri-CERA | Prodhues portativ espresso, filxhan inteligjent ngrohës